Дати за изпити от зимната изпитна сесия на учебната 2018/ 2019 г.
/редовно обучение/
Изпитът по дисциплината "Български език като чужд" при Таня Алмалех (за студентите от ФСлФ и ФКНФ, които не са попълвали изпитни тестове) ще се проведе на 8 февруари 2019 г. от 11.00 ч. в 119 ауд.
Катедра по български език
зала |
дата |
часове от….до |
изпит |
143 |
1 гр. – 14.02. 2 гр. – 29.01. 3 гр. – 12.02. 4 гр. – 28.01. 5 гр. – 28.01. 6 гр. – 04.02. |
10.00 ч. |
Българска диалектология БФ – 2 курс
|
142 |
1 и 2 гр. – 09.02. 3 и 4 гр. – 12.02. 5 и 6 гр. – 13.02. |
09.00 ч. |
СБЕ Лексикология БФ – 1 курс
|
134 |
24.01.2019 г. |
10.00 ч. |
СБЕ Балканистика – 4 курс |
124 |
25.01.2019 г. |
10.00 ч. |
СБЕ Руска филология - 2 к. |
139А |
23.01.2019 г. 30.01.2019 г. |
09.00 ч. |
СБЕ – 1-ва част /фонетика и лексикология/ СФ - 3 к. |
143 |
25.01.2019 г. 29.01.2019. г. |
10.00 ч. |
ИБКЕ БФ – 3 курс |
272 |
19.01. 2019 г. 1,2,3 и 4 гр.
|
14.00 ч. |
Езикова култура /писмен/ БФ – 1 курс доц. Вл. Миланов |
136 |
22.01. 2019 г. 5 и 6 гр. |
12.00 ч. |
Езикова култура /писмен/ БФ – 1 курс гл. ас. Ст. Абазова |
Катедра по българска литература
БЪЛГАРСКА ФИЛОЛОГИЯ
ЛИТЕРАТУРА ЗА ДЕЦА И ЮНОШИ – ПРОФ. ПАУЛИНА СТОЙЧЕВА
31.01., 5, 6, 7.02., 9.30 ч., каб. 141
АНТРОПОЛОГИЯ НА БЪЛГАРИТЕ - ДОЦ. НИКОЛАЙ ПАПУЧИЕВ
21 и 22.01., 09.00 ч., каб. 146
ЛИТЕРАТУРА НА БЪЛГАРСКОТО ВЪЗРАЖДАНЕ – ПРОФ. НИКОЛАЙ ЧЕРНОКОЖЕВ
Писмен изпит - 23 януари, 9.00 часа, 148 ауд.
Устни изпити - 25, 26, 27 януари, 9.00 часа, каб. 145
БЪЛГАРСКА ЛИТЕРАТУРА МЕЖДУ ДВЕТЕ СВЕТОВНИ ВОЙНИ – ПРОФ. ВАЛЕРИ СТЕФАНОВ
31.01., 14.02., 9.00 ч., каб.. 145 каб.
СИД - БЪЛГАРСКИЯТ ИСТОРИЧЕСКИ АВАНГАРД - ГЛ. АС. Д-Р БИЛЯНА БОРИСОВА
15.02., 15 ч., каб. 138
СИД "Модернизмът: мода и всекидневие" - гл.ас. Надежда Стоянова
01.02. от 14 часа в 138 кабинет
СЛАВЯНСКА ФИЛОЛОГИЯ
АНТРОПОЛОГИЯ НА СЛАВЯНИТЕ – ДОЦ. НИКОЛАЙ ПАПУЧИЕВ
21 и 22. 01, 12.00 ч., каб. 146
БЪЛГАРСКА ЛИТЕРАТУРА СЛЕД ОСВОБОЖДЕНИЕТО - ПРОФ. НИКОЛАЙ ЧЕРНОКОЖЕВ
писмен 04.02 – 10 ч.; устен - 05.02. – 10 ч. – каб. 145
БЪЛГАРСКА ЛИТЕРАТУРА ОТ ПЪРВАТА СВЕТОВНА ВОЙНА ДО НАШИ ДНИ - ДОЦ. АНИ ИЛКОВ, ДОЦ. НОЕМИ СТОИЧКОВА
24.01., 14 ч., каб. 138; 12.02., 9 ч., каб. 138
БАЛКАНИСТИКА
НОВА БЪЛГАРСКА ЛИТЕРАТУРА – ДОЦ. БОЙКО ПЕНЧЕВ
29.01., 9 ч., каб. 134
Катедра по общо, индоевропейско и балканско езикознание
ДАТА
|
ЧАС
|
ЗАЛА
|
Изпит
|
24.01.2019 |
10.30 |
151 |
Гръцки език, Балканистика, Д-р Александра Трифонова |
25.01.2019 |
10.30 |
134 |
Балканска история, Балканистика, 2 курс. Румен Бояджиев |
28.01.2019 |
10 |
134 |
Общо езикознание, ЦИЕК-Арабистика, доц. д-р Екатерина Търпоманова |
29.01.2019 |
10 |
134 |
Общо езикознание, ЦИЕК-Китаистика, доц. д-р Екатерина Търпоманова |
30.01.2019 |
10 |
134 |
Общо езикознание, ЦИЕК – Кореистика, доц. д-р Екатерина Търпоманова |
30.01.2019 |
10 |
151 |
Сравнително балканско литературознание, 4 курс, проф. дфн Румяна Станчева |
31.01.2019 |
10 |
134 |
Общо езикознание, ЦИЕК- Японистика, доц. д-р Екатерина Търпоманова |
31.01.2019 |
10.30 |
151 |
Гръцки език, Балканистика, Д-р Александра Трифонова |
01.02.2019 |
10 |
134 |
Общо езикознание, ЦИЕК – Иранистика, Тюроклогия, Доц. д-р Екатерина Търпоманова |
04.02.2019 |
10.30 |
134 |
История на Византия – Балканистика, 3 курс Румен Бояджиев |
04.02.2019 |
10.30 |
151 |
Общо езикознание, Новогръцка, Унгарска филология, доц. д-р Албена Мирчева |
05.02.2019 |
9.30 |
151А |
Гръцки език, Балканистика, 5 курс, Надежда Генова |
05.02.2019 |
10.30 |
134 |
Общо езикознание, Скандинавистика доц. д-р Албена Мирчева |
06.02.2019 |
10 |
151 |
Общо езикознание, Португалска филология Доц. д-р Биляна Михайлова |
07.02.2019 |
10 |
151 |
Общо езикознание, Руска филология, Доц. д-р Мая Александрова |
07.02.2019 |
10.30 |
134 |
Общо езикознание, Немска филология, 1 гр. доц. д-р Албена Мирчева |
07.02.2019 |
10.30 |
134 |
Общо езикознание, Немска филология, 2 гр. доц. д-р Албена Мирчева |
08.02.3019 |
10 |
151 |
Румънски език, Балканистика, Проф. Василка Алексова |
08.02.2019 |
10.30 |
134 |
Общо езикознание, Немска филология, доц. д-р Албена Мирчева |
11.02.2019 |
10 |
151 |
Общо езикознание, Испанска филология, Доц. д-р Биляна Михайлова |
11.02.2019 |
10 |
134 |
Нова румънска литература, Балканистика, 3 курс. Проф. дфн Румяна Станчева |
11.02.2019 |
10 |
151А |
Гръцка литература, Балканистика, 5 курс гл.ас. д-р Фотини Христакуди |
12.02.2019 |
10 |
151 |
Общо езикознание, доц. д-р Биляна Михайлова |
13.02.2019 |
10 |
151 |
Общо езикознание, Италианска, Румънска филология, доц. д-р Биляна Михайлова |
14.02.2019 |
10 |
151 |
Гръцки език, Балканистика, 4 курс, гл.ас. д-р Фотини Христакуди |
Катедра по кирилометодиевистика
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ ОТ.......ДО....... |
ИЗПИТ, ЗАНЯТИЕ /учебна дисциплина/ |
144
|
05.02.2019 12.02.2019 13.02.2019 |
09.00-13.30 ч.
|
История на българския език, ІV курс, БФ проф. дфн Анна-Мария Тотоманова |
144
|
11.02.2019 |
09.00-13.00 ч. 09.00-12.00 ч. |
История на българския език, ІV курс , СФ, проф. дфн Анна-Мария Тотоманов |
137 |
30.01.2019 01.02.2019 02.02.2019 |
09.00-12.00 ч.
|
Старобългарски език, ІІ курс, БФ, писмен изпит, проф. дфн Т. Славова |
150
|
26.01.2019
|
10.00-12.00 ч.
|
Старобългарски език, ІІ курс , СФ проф. дфн Искра Христова-Шомов |
176Б
|
22.01.2019
|
10.00 - 12.00 ч.
|
Религии и култове на Балканите, ІV курс , Балканистика, проф. д-р Маргарет Димитрова |
144
|
07.02.2019
|
14.00 - 16.00 ч.
|
Старобългарски език, БФ, задочно, проф. д-р Андрей Бояджиев |
144
|
26.01.2019
|
11.30-15.00
|
Старобългарска литература, ІІ курс, БФ, доц. д-р Майя Станилова |
148 |
06.02.2019 07.02.2019 08.02.2019 |
09.00-12.00 ч.
|
Старобългарска литература, ІІ курс, БФ, писмен изпит, доц. д.р Диана Атанасова-Пенчева |
176Б
|
09.02.2019 10.02.2019
|
14.00 ч. 09.00-14.00
|
Старобългарска литература, ІІ курс, Сф, доц. д-р Венета Савова
|
176Б
|
21.01.2019
|
10.00-12.30
|
Старобългарски език, І курс, Балканистика доц. д-р Петко Петков |
176Б
|
21.02.2019
|
13.00-15.00
|
Старобългарски език, ІІІ курс, Балканистика доц. д-р Петко Петков
|
Катедра по теория на литературата
ЗАЛА
|
ДАТА
|
ЧАСОВЕ ОТ.....ДО... |
ИЗПИТ, ЗАНЯТИЕ /УЧЕБНА ДИСЦИПЛИНА/ |
157 |
23.01.2019 |
10-14 |
Проф. Ингеборг Братоева |
157 |
24.01.2019 |
10-14 |
Проф. Ингеборг Братоева |
157 |
25.01.2019 |
14-19 |
МП „Литературознание“, Постмодерна литература, Доц. д-р Дарин Тенев |
152 |
30.01.2019 |
9-17 |
Антична и западноевропейска литература, 2 част (полска, сърбохърватска, украинска филология) Доц. д-р Калин Михайлов |
152 |
31.01.2019 |
8-14 |
Антична и западноевропейска литература, 2 част (бохемисти, словакисти, украинисти) – доц. д-р Калин Михайлов |
155 |
03.02.2019 |
10-18 |
Творческо писане – доц. д-р Ирен Александрова |
152 |
04.02.2019 |
10-18 |
Западноевропейска литература – гл.ас.д-р Камелия Спасова |
157 |
05.02.2019 |
9-18 |
Балканистика, Теория на литературата – доц. д-р Дарин Тенев |
155 |
05.02.2019 |
9-18 |
Африканистика, Теория на литературата – проф. д-р Амелия Личева |
152 |
05.02.2019 |
9-18 |
Съвременна чуждестранна литература, Книгоиздаване – доц. д-р Цветана Хубенова |
152 |
05.02.2019 |
10-18 |
Магистри-неспециалисти – доц.д-р Цветана Хубенова |
155 |
06.02.2019 |
14-18 |
Западноевропейска литература (поправителен изпит) – доц. д-р Огнян Ковачев |
155 |
07.02.,08.02.2019 |
9-18 |
Литературознание – Английска филология, доц. д-р Дарин Тенев |
157 |
09.02.2019 |
15-19 |
МП Изкуства и съвременност, Що е интерпретация на художественото произведение, 1 част – доц. д-р Дарин Тенев |
155 |
10.02.2019 |
10-18 |
Теория на литературата, магистри-неспециалисти – доц. д-р Ирен Александрова |
155 |
11.02.2019 |
9-18 |
Теория на литературата, Славянска филология - проф. д-р Амелия Личева |
155 |
12.02.2019 |
9-18 |
Теория на литературата, Славянска филология - проф. д-р Амелия Личева |
152 |
13.02.2019 |
10-18 |
Западноевропейска литература, гл.ас.д-р Камелия Спасова |
152 |
14.02.2019 |
10-18 |
Западноевропейска литература, гл.ас. д-р Камелия Спасова |
155 |
14.02.2019 |
9-18 |
Литературознание, Руска филология, доц. д-р Дарин Тенев |
155 |
15.02.2019 |
10-14 |
Антична литература, доц. д-р О. Ковачев/гл.ас.д-р Б. Паскалева |
155 |
15.02.2019 |
14-19 |
ЛКВК, доц. д-р О.Ковачев |
157 |
15.02.2019 |
10-18 |
МП Литературознание, Сравнителна история на литературната наука 18-20 в., доц. д-р Дарин Тенев |
Катедра по славянско езикознание
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ ОТ.......ДО....... |
ИЗПИТ /учебна дисциплина/ |
154 к. |
4.02.2019 |
10.00 ч. |
Увод в славянската филология – първи курс проф. дфн Н. Иванова /чешка и украинска филология/ |
154 к. |
5.02.2019 |
10. 00 ч. |
Увод в славянската филология – първи курс проф. дфн Н. Иванова /полска филология/ |
154 к. |
6. 02. 2019 |
10. 00 ч. |
Увод в славянската филология – първи курс проф. дфн Н. Иванова /сръбска и хърватска филология/ |
154 к. |
7.02.2019 |
10. 00 ч.- |
Увод в славянската филология – първи курс проф. дфн Н. Иванова словашка филология |
109 к. |
28.01.2019 |
9. 00 ч. |
Практически сръбски и хърватски език – първи курс – гл. ас. Р. Стефчева |
149 |
24.01.2019 |
10.00 ч |
Практически полски език –първи курс – гл. ас. д-р В.Делева, |
149 или 149 а |
25.01.2019 |
12.00ч |
Правоговор и правопис на полския език - гл.ас.д-р В. Делева |
160Б |
22.01.2019 |
9.00 ч. |
Практически чешки език – първи курс –доц. д-р М. Младенова, гл. ас. С. Стойчев, лектор Е. Коваржова |
160Б |
22.01.2019 |
9. 00 ч. |
Чешки правоговор и правопис – първи курс –доц. д-р М. Младенова, гл. ас. С. Стойчев. |
187Б |
22.01.2019 |
10.00 ч |
Практически украински език - първи курс -доц. д-р А.Стаменова, |
187Б |
21.01.2019 |
13.00 ч. |
Украински правоговор и правопис – лектор Олга Сорока |
17 бл. – Студентски град |
23.01.2019 |
8.30 ч |
Практически словашки език доц. д-р В. Панайотов и гл.ас.д-р Д. Иванова, лектор Й.Павлович – първи курс |
17 бл. – Студентски град |
23.01.2019 |
12. 00 ч. |
Правоговор и правопис на словашкия език първи курс - гл.ас.д-р Д. Иванова, лектор Й.Павлович – първи курс |
109 |
21.01.2019 |
9.30 ч. |
Практически сръбски и хърватски - втори курс – гл. ас. д-р Р. Стефчева,лектор Биляна Васич, лектор Магдалена Дошен |
109 |
25.01.2019 |
14.00 ч. |
Работа с текст на сръбски и хърватски език -втори курс - д-р В.Седефчева |
149 |
23.01.2019 |
10.00ч. |
Практически полски език – втори курс – д-р М.Виларова |
149 |
28.01.2019 |
10.00ч 12.00 ч.- к.у. |
Работа с текст Комуникативни умения на полския език - ас. А.Ечевери – втори курс |
17 бл. Студентски град |
28.01.2019 |
8.30
12.30 |
Практически словашки език – втори курс –гл.ас. д-р Д. Иванова, ас. д-р В. Иванов, лектор Й. Павлович, Комуникативни умения на словашкия език. – ас. д-р В. Иванов, лектор Й.Павлович Работа с текст - лектор Й.Павлович |
160Б |
23.01.2019 |
9.00 ч. |
Практически чешки език –втори курс – гл. ас.д-р С.Стойчев, гл.ас.д-р М.Радичева |
160Б |
24.01.2019 |
9.00 ч. |
Работа с текст на чешкия език – първа част – гл. ас. д-р М. Радичева, Комуникативни умения на чешкия език – лектор Е.Коваржова |
150 |
12.02.2019 |
10.00ч |
Практически украински език – втори курс гл. ас. д-р В.Колев и ас. Л. Желева |
187Б |
21.01.2019 |
15.00 ч. |
Комуникативни умения и работа стекст на украинския език – лектор Олга Сорока – втори курс |
109 |
25.01.2019 |
10.00 ч |
Съвременен славянски език – фонетика и фонология на сръбския и хърватския език - д-р В. Седефчева |
160Б |
15.02.2019 |
9.00 ч. |
Съвременен славянски език – фонетика и фонология на чешкия език –гл. ас. д-р С.Стойчев |
149 |
14.02.2019 |
12.00 ч |
Съвременен славянски език – фонетика и фонология на полския език - втори курс – проф. дфн И. Гугуланова |
17 бл. Студентски град |
23.01.2019 |
11.30 ч |
Съвременен славянски език – фонетика и фонология на словашкия език –доц. д-р В. Панайотов |
187Б |
23.01.2019 |
10.00 ч |
Съвременен славянски език – фонетика и фонология на украинския език - доц. д-р А.Стаменова- |
109 |
28.01.2019 |
10. 30 ч. |
Лексикология и словообр. на сръбския и хърватския език – трети курс – гл.ас.д-р В.Седефчева и гл.ас- д-р М. Стефанов |
154 |
28.01.2019 |
10.00 ч. |
Лексикология и словообр. на чешкия език – трети курс – гл.ас.д-р |
149 к. |
25.01.2019 |
10.30 |
Лексикология и словообр. на полския език – трети курс – гл. ас. д-р Ж.Станчева |
187б |
8.02.2019 |
10.00 ч. |
Лексикология и словообр. на украинския език – трети курс - доц. д-р А. Стаменова |
154 |
29.01.2019 |
10.00 ч |
Историческа граматика на сръб. и хърв. език – проф. дфн Н. Иванова |
149 к. |
30.01.2019 |
12.00 ч. |
Историческа граматика на полския език – четвърти курс – проф. дфн И.Гугуланова |
154 |
5.02.2019 |
13.30 ч. |
История на сръб. и хърв. книж.език пети курс проф. дфн Н. Иванова |
153 |
6.02.2019 |
10.00 ч. |
История на чешкия книжовен език- гл. ас. д-р Е.Македонска |
153 |
21.01.2019 |
11.00 ч |
История на словашкия книжовен език - доц. Д. Вакарелска |
187Б |
15.02.2019 |
10.00 ч. |
История на украинския книж.език пети курс – доц. д-р А.Стаменова |
109 |
28.01.2019 |
10.00ч |
Стилистика на сръбския и хърватския език- гл. ас. д-р М. Стефанов – пети курс |
149 |
21.01.2019 |
13.00ч |
Стилистика на полския език – пети курс -доц. д-р Д. Денчева |
154 к. |
22.01.2019 |
10.00ч. |
Стилистика на чешкия език – доц. д-р Ц. Аврамова - пети курс |
187Б |
24.01.2019 |
15.00ч. |
Стилистика на украинския език – лектор Олга Сорока |
160В |
15.02.2019 |
10.00 ч. |
Втори славянски език – чешки за словакисти – гл. ас. д-р Е. Македонска |
160Б |
21.01.2019 |
9.00ч.. |
Втори славянски език – словашки за бохемисти – ас. д-р В. Иванов |
187Б |
23.01.2019 |
13.30 |
Втори славянски език – украински за полонисти – ас. Л. Желева |
160Б |
29.01.2019 |
10.00ч. |
Съпоставително славянско словообразуване – пети курс СФ – доц. д-р Ц. Аврамова |
149 к. |
21.01.2019 |
16.00 ч |
Практика на превода на полския език – доц. д-р Д. Денчева |
187 Б |
12.02.2019 |
14.30 |
Практика на превода на украинския език – ас. Л. Желева - пети курс |
159 |
25.01.2019 |
10.00 ч |
Теория на превода – пети курс –доц .д-р Р. Железарова |
149 к |
14.02.2019 |
10.00 ч |
СИД – полски език за българисти – БФ- първи курс М. Тодорова |
158 к. |
19.01.2019 |
10.00 ч. |
СИД – сръбски и хърватски език за българисти БФ – първи курс Н. Радованова - |
Останалите изпити ще се проведат според уговорените с преподавателите дати, зали и часове.
Катедра по славянски литератури
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ |
ИЗПИТ /учебна дисциплина/ |
153 |
13.02.2019 |
13.00ч. |
Исторически и културни реалии на Украина –доц. д-р Л. Терзийска - първи курс |
150 |
28.01.2019 |
11.00ч. |
Исторически и културни реалии на Чехия и Словакия проф. д-р В. Пенчев - първи курс |
109к. |
18.02.2019 |
10.00ч |
Исторически и културни реалии на Сърбия, Хърватия и Словения -д-р Л. Миндова |
149 |
13.02.2019 |
Според уговорен с преподава-теля час |
Исторически и културни реалии на Полша- първи курс – доц. д-р Д. Денчева |
150 |
5.02.2019 |
10.00ч |
История на славянските литератури – втори курс СФ- доц. д-р А.Бурова, гл. ас. д-р С.Димитрова |
153 |
13.02.2019 |
14.00. |
История на украинската литература – трета част – доц. д-р Л.Терзийска, гл.ас.д-р В.Колев - четвърти курс |
153 |
13.02.2019 |
11.00 |
История на украинската литература – първа част – доц. д-р Л.Терзийска,гл. ас. д-р В. Колев - трети курс |
156 к. |
11.02.2019 |
10.30 ч. |
История на чешката литература – част първа- гл ас. д-р С. Димитрова - трети курс чешка филология |
156к. |
31.01.2019 |
10.00ч |
История на чешката литература -трета част, четвърти курс – доц. д-р Д. Григоров, ас. Т. Георгиева |
149 |
21.01.2019 |
10.00ч |
История на полската литература – част първа- трети курс д-р К. Кокинова |
149 |
21.01.2019 |
12.00ч |
История на полската литература – част трета- четвърти курс д-р К. Кокинова |
156 к. |
12.02.2019 |
11.00ч. |
История на сръбската и хърватската литература първа част – трети курс доц. д-р И. Христова и гл.ас.д-р Е.Дараданова |
156 к. |
13.02.2019 |
11.00ч. |
История на сръбската и хърватската литература трета част – четвърти курс доц. д-р И. Христова и гл. ас. д-р Е.Дараданова |
156 к. |
28.01.2019 |
10.00ч. |
История на словашката литература – част първа- доц. д-р Д. Григоров, ас. Т. Бончева - трети курс, словашка филология |
156 к. |
28.01.2019 |
10.00ч. |
История на словашката литература – част трета- гл. ас. д-р С. Димитрова. четвърти курс, словашка филология |
156 к. |
28.01. |
10.00ч. |
Магистърски литературоведски семинар / дипломна работа/ пети курс – гл. ас.д-р С. Димитрова |
156 к. |
29.01.2019/ 6.02.2019 |
10.00ч. |
Утопии и антиутопии в славянските литератури – маг. литер. курс пети курс – доц. д-р Д. Григоров |
156 к. |
1.02.2019 |
10.00 |
Най – нови славянски литератури - специалност Славянска филология / Магистърска литературоведска специализация/ доц. д-р А.Бурова |
Катедра по руска литература
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ ОТ...ДО... |
ИЗПИТ /учебна дисциплина/ |
130 |
28.01.2019 29.01.2019 |
09.00 ч.
|
Руски фолклор и етнология, 1 курс, РФ |
124 |
11.02.2019 |
09.00 ч. |
Руска литература на XIX век, 3 курс, РФ |
130 |
07.02.2019 (1 гр) 14.02.2019 (2 гр.) |
09.00 ч. |
Руска литература на XVIII век, 2 курс, РФ |
130 |
05.02.2019 12.02.2019 |
12.00 ч. |
Руска литература на XX век, 4 курс, РФ |
130 |
04.02. (1 + 3 гр.) 11.02. (2 + 4 гр.) 05.02. (5 и 6 гр.) |
10.00 ч. 10.00 ч. 12.00 ч. |
Руска литература на XX век, 3 курс, БФ |
129 |
31.01. (по списък) 5.02. (по списък) 6.02. (по списък, списъкът е запълнен) |
10 ч. |
Руска литература на XX век, 3 курс, СФ |
Катедра по руски език
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ ОТ...ДО... |
ИЗПИТ /учебна дисциплина/ |
124 |
21.01.2019 |
09.00 ч. |
Практически руски език (писмен), 1 част, 1 курс, 1 и 2 група, РФ |
126 |
22.01.2019 |
10.00 ч. |
Практически руски език (устен), 1 част, 1 курс, 1 и 2 група, РФ |
125 |
23.01.2019 |
09.00 ч. |
Практически руски език (писмен и устен), 1 част, 1 курс, 3 група, РФ |
124 |
19.01.2019 |
9.00 ч. |
Практически руски език (писмен), 3 част, 2 курс, РФ |
125 / 124 А |
20.01.2019 |
10.00 ч. |
Практически руски език (устен), 3 част, 2 курс, РФ |
124 |
22.01.2019 |
09.00 ч. |
Практически руски език (писмен и устен), 5 част, 3 курс, РФ |
124 |
23.01.2019 |
09.00 ч. |
Практически руски език (писмен и устен), 7 част, 4 курс, РФ |
124 |
25.01.2019 |
10.00 ч. |
Съвременен български език, 2 курс, РФ |
134 А |
31.01.2019 |
10.00 ч. |
Историческа граматика, 2 курс, РФ |
128 |
25.01.2019 14.02.2019 |
10.00 ч. |
Устен превод 1 част, 3 курс, РФ |
125 |
15.02. |
10 ч. |
Съвременен руски език. Синтаксис 3 курс, РФ |
124 |
28.01.2019 |
10.00 ч. |
История на руския литературен език, 4 курс, РФ |
124 |
01.02.2019 15.02.2019 28.01.2019 7.02.2019 |
10.00 ч. (6 гр.) 10.00 ч.(3 гр.) 14.00 ч. (2 гр.) 10.30 ч. (5 гр.) |
Руски език, 1 курс, БФ |
124 |
27.01.2019 |
10.00 ч. |
Руски език като втори чужд, ниво А1.1, сборна група, ФКНФ |
125 |
25.01.2019 |
10.00 ч. |
Руски език като втори чужд, ниво B1.1, сборна група, ФКНФ |
124 |
28.01. |
12 ч. |
Руски език като втори чужд, 3 курс, туризъм, ГГФ |
Катедра по методика
МОБЕ, проф. Ангел Петров, IV курс, БФ - 22.01.2019 г., 9.00 ч., 148 ауд.