Print

uni-su3

 

 

СУ „Св. Климент Охридски“

Факултет по славянски филологии

 

Mеждународна научна конференция

Филологическият проект – кризи и перспективи

 

 

Ректорат, СУ „Св. Климент Охридски“

24, 25 април 2015 г.

 

Регистрация на участниците:

·   24 април, петък, 9 - 10 часа, Зала 1

·   24 април, петък, 12 - 13 часа, Зала 1

·   25 април, събота, 9 - 10 часа, Зала 1

 

 

ПРОГРАМА

 

Петък, 24 април 2015 г.

Зала 1

 

10:00 – 10:30 Откриване

10:30 – 12:00 часа, Пленарна сесия

Водещ: Николай Чернокожев

 

 

13:00 – 14:45, Зала 2

Секция „Литературознание“

Водеща: Ренета Божанкова

 

 

14:15 – 14:45 Дискусия

14:45 – 15:00 Кафе-пауза

 

15:00 – 16:15, Зала 2

Секция „Литературознание“

Водеща: Амелия Личева

 

 

16:00 – 16: 15 Дискусия

16:15 – 16: 45 Кафе - пауза

 

16:45 – 18:00, Зала 2

Секция „Литературознание“

Водещ: Николай Папучиев

 

 

17: 30 – 18:00 Дискусия

 

13:00 – 14:45, 160 аудитория

Секция „Литературознание“

Водещ: Огнян Ковачев

 

 

14:15 – 14:45 Дискусия

14:45 – 15:00 Кафе-пауза

 

15:00 – 16.15, 160 аудитория

Секция „Литературознание“

Водеща: Биляна Борисова

 

 

16:00 – 16: 15 Дискусия

16:15 – 16:45 Кафе - Пауза

 

16:45 – 18:00, 160 аудитория

Секция, „Литературознание“

Водеща: Мария Калинова

 

 

17:45 – 18:00 Дискусия

 

13:00 – 15:00, 150 аудитория

Секция „Езикознание“

Водещ: Маргарита Младенова

 

 

14:15 – 14:30 Дискусия

14:30 – 15:00 Кафе-пауза

 

15:00 – 16:30, 150 аудитория

Секция „Езикознание“

Водеща: Марина Джонова

 

 

16:00 – 16:15 Дискусия

 

19:00 Коктейл, Централно фоайе (пред Аулата)

 

 

Събота, 25 април

 

10:00 – 11:30, Зала 1

Секция „Литературознание“

Водеща: Ани Бурова

 

 

11:15 – 11:30 Дискусия

11:30 – 11:45 Кафе-пауза

 

11:45 – 13:00, Зала 1

Секция „Литературознание“

Водеща: Юлияна Стоянова

 

 

12:45 – 13:00 Дискусия

 

10:00 – 11:30 Нова конферентна зала

Секция „Литературознание“

Водеща: Камелия Спасова

 

 

11:00 – 11: 30 Дискусия

11:30 – 11:45 Кафе-пауза

 

11:45 – 13:00, Нова конферентна зала

Секция „Литературознание“

Водеща: Ирен Александрова

 

 

12:45 – 13:00 Дискусия

 

10:00 – 11.15, 160 аудитория

Сесия „Петър Увалиев - медиаторът и неговите медии“

Водещ: Огнян Ковачев

 

 

11:00 – 11:30 Дискусия

 

10:00 – 11:15, Зала 2

Секция „Езикознание“

Водеща: Йовка Тишева

 

 

11: 00 – 11:15 Дискусия

11:15 – 11:30 Кафе-пауза

 

11:30 – 12:30, Зала 2

Секция „Езикознание

Водещ: Валентин Гешев

 

 

12: 15 – 12: 30 Дискусия

 

13:30 Закриване, Зала 1

 

Hits: 5444