Разпределение по профили на студентите първокурсници от специалност Славянска филология за учебната 2020/2021 г.
ЧЕШКА ФИЛОЛОГИЯ
№ |
ИМЕ |
Фак. № |
1. |
Йована Мирославова Андреева |
2942 |
2. |
Росица Светлозарова Стаменова |
2919 |
3. |
Анна Николаева Стайкова |
2934 |
4. |
Рухтен Айдън Вейзова |
2954 |
5. |
Йоана Ангелова Захариева |
2935 |
6. |
Михаела Тодорова Тодорова |
2937 |
7. |
Таня Александрова Ганчева |
2936 |
8. |
Симона Борян Ангелова |
2944 |
ПОЛСКА ФИЛОЛОГИЯ
№ |
ИМЕ |
Фак. № |
1. |
Михаела Володева Тимофеева |
2950 |
2. |
Даниела Христова Димитрова |
2922 |
3. |
Ивана Каменова Рогожарова |
2930 |
4. |
Елия Иванова Карачорова |
2963 |
5. |
Ралица Мариянова Пеева |
2943 |
6. |
Александра Божидарова Николова |
2926 |
7. |
Александра Николаева Ничева |
2939 |
8. |
Полина Александрова Радойцева |
2931 |
9. |
Яна Диянова Станчева |
2947 |
10. |
Йоан Антонио Славков |
2927 |
11. |
Кристияна Миткова Георгиева |
2956 |
СРЪБСКА И ХЪРВАТСКА ФИЛОЛОГИЯ
№ |
ИМЕ |
Фак. № |
1. |
Емануела Юлианова Петрова |
2920 |
2. |
Мария Иванова Баева |
2928 |
3. |
Валерия Иванова Иванова |
2955 |
4. |
Михаил Владимиров Миланов |
2959 |
5. |
Недялка Димитрова Левенова |
2940 |
6. |
Магдалена Станиславова Спасова |
2925 |
7. |
Мария Любомирова Иванова |
2951 |
8. |
Даян Матеев Чолаков |
2938 |
СЛОВАШКА ФИЛОЛОГИЯ
№ |
ИМЕ |
Фак. № |
1. |
Мая Анастасова Рахнева |
2923 |
2. |
Елеонора Николова Сърбинова |
2941 |
3. |
Мария Георгиева Стоянова |
2945 |
4. |
Аделина Олег Котева |
2946 |
5. |
Павлина Петьова Спасова |
2957 |
6. |
Мирела Валентинова Венциславова |
2961 |
7. |
Марая Христова Асенова |
2958 |
УКРАИНСКА ФИЛОЛОГИЯ
№ |
ИМЕ |
Фак. № |
1. |
Оля Иванова Божекова |
2929 |
2. |
Стефани Мирославова Луканова |
2952 |
3. |
Вероника Владимирова Веселинова |
2953 |
4. |
Георги Ивайлов Георгиев |
2924 |
5. |
Ирена Димитрова Михайлова |
2960 |
6. |
Василена Цветанова Иванова |
2962 |
7. |
Борис Андреев Куртенков |
2932 |
8. |
Аркадиа Аркадиуш Желева |
2933 |
Разписание на часовете за зимния семестър на уч. 2020/2021 г.