Факултетният студентски съвет на ФСлФ

Диаболизъм

photophilology diabolism

Официален сайт: www.photophilology.nasneychev.com

Участници: Студенти по филология от българските университети;

Критерии:

1. Визуално интригуваща фотография;

2. Художествено качество;

3. Технически умения;

4. Тема.

Правила: Всеки автор трябва да представи до три снимки, вдъхновени от конкретни миниатюри от произведения за диаболизма. Авторите трябва да изпратят нужната информация, която включва имена, специалност, университет, факултетен номер и текста, от който се е „родила” снимката (автор, заглавие, година) на ел. поща: photophilology@yahoo.bg. Алтернатива е регистрационната бланка в официалния сайт на www.photophilology.nasneychev.com.

Приемат се файлове във формат jpeg с висока резолюция, не по-малка от 1000x1000 px, цветни и черно-бели снимки.

Първи кръг: Разглеждане на колекцията от журито и избор на снимките, които отговарят на критериите. Избраните снимки продължават към втори кръг.

Втори кръг: Авторите ще получат покана за деня на журирането, на който трябва да носят на хартиен носител в А3 формат избраните снимки. След коментари и анализи от журито се обявява победител.

Жури: проф. дфн Николай Чернокожев, д-р Яница Радева, Атанас Нейчев

Дати: Участие от 11 юли до 31 октомври 2016 г..