ЗАПОВЕД

В съответствие със заповедите и указанията  на МЗ, МОН и Ректора на СУ „Св. Климент Охридски“ разпореждам  изпитите от зимната сесия за студентите редовно обучение във Факултета по славянски филологии да се проведат дистанционно в периода, определен от академичния календар. До 19 януари ще бъде обявен график, в който са указани дата, час и линк към електронната платформа, в която ще се проведе всеки един изпит.

По изключение, с разрешение на Декана и на Ректора, могат да се проведат присъствени изпити, когато: 1) Спецификата на дисциплината не позволява дистанционно изпитване, и 2) налице са необходимите условия за провеждането на изпита съгласно изискванията за  дезинфекция и физическа дистанция.

доц. Бойко Пенчев,

Декан на ФСФ