Г Р А Ф И К
за провеждане на изпити
/лятна сесия на учебната 2014/2015 г./
Катедра по български език
зала |
дата |
часове от….до |
изпит |
143 |
22 юни-5 гр. 23 юни-2 и 3 гр. 24 юни-4 гр. 1 юли- 6 гр. 3 юли-1 гр. |
10.00 ч. |
Фонетика и фонология БФ – 1 курс |
147 |
23 юни - писмен |
10.00 ч. |
СБЕ Морфология БФ – 2 курс |
139 |
23 юни - 5 гр. 24 юни- 6 гр. 25 юни- 4 гр. 26 юни-2 и 3 гр. 27 юни-1 гр. |
9.30 ч. |
СБЕ Морфология БФ – 2 курс |
147 |
22 юни-1 и 2 гр. 24 юни-3 и 4 гр. 25 юни-5 и 6 гр. |
10.00 ч. |
СБЕ Синтаксис БФ – 3 курс |
139 и 140 |
17 юни-1 и 2 гр. 18 юни-3 и 4 гр. 19 юни-5 и6 гр. |
10.00 ч. |
Стилистика БФ - 4 курс |
147 |
29 юни |
10.00 ч. |
СБЕ-2 част /морфология и синтаксис/ СФ – 3 курс |
Катедра по българска литература
зала |
дата |
часове от….до |
изпит |
|
Каб. 146 |
1.07. |
9 ч. |
Проф. Б. Кунчев |
|
Нова бълг. лит-ра |
||||
Руска филология |
||||
Зала 148 |
17.06. |
Писмен и курсови работи – 8-12 ч. |
Доц. К. Станева |
|
Каб. 141 |
18.06. и 19.06 |
Устен – 9 ч. |
Възрожденска лит. |
|
Зала 160 Каб. 141 |
30.06. 30.06. |
Писмен–9-13 ч. Устен, 13.30 ч. |
Българска филология Славянска филология |
|
Каб. 146 |
22.06. |
10 ч. |
Доц. Иван Иванов |
|
Съвременна бълг. лит. |
||||
Българска филология |
||||
Зала 148 |
2.07. |
Писмен – 9-13 ч. |
Проф. М. Кирова |
|
Каб. 145 |
9.07 и 10.07. |
Устен – 9 ч. |
Бълг. лит. след Осв. |
|
Каб. 145 |
4.07 – извънреден ликвидационен устен изпит |
9 ч. |
Българска филология |
|
Зала 134 |
3.07. |
Писмен – 9 ч. |
Проф. Н. Чернокожев |
|
Каб. 145 |
Устен – 13.30 |
Възр. литература |
||
Балканистика |
||||
Каб. 146 |
16.06, 17.06. и 18.06 |
9 ч. |
Доц. Н. Папучиев |
|
Култ. антропология |
||||
Българска филология |
||||
Каб. 160Б |
15.06 |
9. ч. |
Фолклор |
|
Славянска филология |
Катедра по Кирилометодиевистика
зала |
дата |
часове от….до |
изпит |
144 и 176 Б каб. |
15.06.2015-1 гр.; 27.06-2 гр. 23.06-6 гр. 10.07-3 гр. 09.07-4 гр. и 5 гр. |
Старобългарска литература |
|
136 ауд. |
22.06.2015 |
9-14 ч. |
Старобългарски език (Руска филология) проф.дфн Т.Славова |
Катедра по руска литература
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ ОТ....ДО.... |
ИЗПИТ, ЗАНЯТИЕ (учебна дисциплина) |
129 |
18.06.2015 г. 19.06.2015 г. |
от 900 до 1300 ч. от 900 до 1300 ч |
РФ Стара руска литература |
130 |
02.07.2015 г. |
от 900 до 1300 ч. |
РФ Съвременна руска литература и култура |
129 130 |
03.07.2015 г. VІ гр. 07.07.2015 г. V гр. 09.07.2015 г. І, ІV гр. 10.07.2015 г.ІІ, ІІІ гр. |
от 900 до 1300 ч. от 900 до 1300 ч. от 900 до 1300 ч. от 900 до 1300 ч. |
БФ Руска класическа литература |
130 |
02.07.2015 г.
10.07.2015 г.
19.06.2015 г.
02.07.2015 г. |
от 900 до 1300 ч. от 900 до 1300 ч. от 900 до 1300 ч. от 900 до 1300 ч. |
БИН, СлФ Руска класическа литература СлФ Руска класическа литература СлФ Руска класическа литература СлФ Руска класическа литература |
Катедра по руски език
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ ОТ...ДО... |
ИЗПИТ /учебна дисциплина/ |
136 ауд. |
15.06 |
09.00 – 13.00 ч. |
Практически руски език I курс, 2 част, (писмен), РФ |
127 каб. |
16.06 |
10.00 ч. |
Практически руски език, I курс, , 2 част, (устен), РФ |
124 ауд. |
16.06 |
09.00 – 13.00 ч. |
Практически руски език, II курс, 4 ч., (писмен), РФ |
126 каб. |
17.06 |
10.00 ч. |
Практически руски език, II курс, 4 ч., (устен), РФ |
124 ауд. |
15.06 |
09.00 – 13.00 ч. |
Практически руски език, III курс, 6 ч., (писмен), РФ |
126 каб. |
16.06 |
10.00 ч. |
Практически руски език, III курс, 6 ч., (устен), РФ |
125 ауд. |
24.06 |
10.00 ч. |
Съвременен руски език. Морфология. II курс, РФ |
128 каб. |
07.07 |
10.00 ч. |
Теория на превода, II курс, РФ |
128 каб. |
16.06 |
10.00 ч. |
Устен превод, III курс, РФ |
128 каб. |
30.06 |
10.00 ч. |
Съвремен руски език. Прагматика, III курс, РФ |
128 каб. |
29.06 |
10.00 ч. |
Съвременен руски език. Фонетика. I курс, РФ |
134 А каб. |
03.07 10.07 |
10.00 ч. |
Странознание, I курс, РФ |
134 А каб. |
17.06 |
10.00 ч. |
Историческа граматика на руския език, III курс, РФ |
128 каб. |
23.06 |
10.00 ч. |
Превод на медийни текстове, III курс, РФ |
124 ауд. |
08.06 |
10.00 ч. |
Стилистика, IV курс, РФ |
135 ауд. |
04.06 |
10.30 ч. |
Превод на текстове от сферата на туризма, IVкурс, РФ |
134 А каб. |
09.07 |
10.00 ч. |
Руски език, Iкурс, ГГФ |
125 ауд. |
09.06 |
10.30 ч. |
Руски език, II курс, ГГФ |
124 ауд. |
16.06 |
14.00 ч. |
Руски език – ниво А.1.1, ФКНФ |
125 ауд. |
17.06 |
10.00 ч. |
Руски език – ниво А.2.2, ФКНФ |
127 каб. |
11.06 |
10.00 ч. |
Руски език – ниво B2, ФКНФ |
Катедра по Теория на литературата
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ ОТ.....ДО... |
ИЗПИТ, ЗАНЯТИЕ /УЧЕБНА ДИСЦИПЛИНА/ |
155 |
22.06.15 – СФ 30.04.15 – СФ 03.07.15 – СФ |
10 ч. |
Теория на литературата (доц. Дарин Тенев) |
152 |
20.06.15 – БФ 06.07.15 - БФ 07.07.15 - БФ 08.07.15 - БФ 09.07.15 - БФ 10.07.15 - БФ |
10 ч. |
Антична и средновековна литература (проф. Миглена Николчина) |
152 157 |
05.06.15 – СФ(полонисти и словакисти) 10.07.15 – СФ (бохемисти) 15.07. 15 – СФ (сърбохърватисти и украинисти) |
9 ч. |
Антична и западноевропейска литература |
157 |
25.08.2014 г. – Теория на литературата |
9 ч. |
Доц. д-р Р. Димчева |
155 |
07.09.2014 г. – Увод в литературната теория |
9 ч. |
Доц. д-р Дарин Тенев |
Катедра по славянски литератури
Зала |
Дата |
Часове От.. до.. |
Изпит /учебна дисциплина/ |
156 каб. |
19.06 |
11.00 ч. |
История на чешката литература, IV част, 4- ти курс, профил Бохемистика |
156 каб. |
26.06 |
11.00 ч. |
История на словашката литература, II част, 3-ти курс, профил Словакистика |
156 каб. |
10.06 |
10.00 ч. |
Литературоведски магистърски семинар, Славянска филология |
149 каб. |
16.06 |
11.00ч. |
История на полската литература II част, 3-ти курс Полонистика |
149 каб. |
16.06 |
11.00ч. |
История на полската литература IV част, 4-ти курс Полонистика |
156 каб. |
18.06 |
10.00 ч. |
История на чешката литература IIчаст, 3-ти курс Бохемистика |
156 каб. |
29.06 30.06 |
10.00 ч. |
Славянски литератури Специалност Българска филология (1-ва, 3-та, 4-та, 6-та група на 29.06 /2-ра и 5-та група на 30.06) |
156 каб. |
10.07 |
10.00 ч. |
История на сръбската и хърватската литература II част, 3-ти курс |
156 каб. |
9.07 |
10.00ч. |
История на сръбската и хърватската литература IV част, 4-ти курс |
156 ауд. |
23.06 |
10.00ч |
История на украинската литература, IV част, 4-ти курс |
159 ауд. |
24.06 |
10.00ч. |
История на украинската литература, II част, 3-ти курс |
156 каб. |
22.06 |
10.00ч. |
Южнославянски литератури, Специалност Балканистика |
156 каб. |
24.06 06.07 |
10.00ч. |
Славянски литератури, Специалност Славянски филологии, 2-ри курс |
Катедра по славянско езикознание
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ ОТ.......ДО....... |
ИЗПИТ /учебна дисциплина/ |
109 к. |
18. 06. 2015 |
10.00ч. |
Практически сръбски и хърватски език – първи курс – доц. д-р Д. Савова и гл. ас. д-р М. Стефанов |
109 к. |
19.06.2015 . |
9.00ч. – писмен 14.00 - устен |
Практически сръбски и хърватски език – втори курс гл. ас. д-р Р. Стефчеваи гл. ас. д-р М. Стефанов |
159 к. |
18. 06.2015 19. 06. 2015 |
9. 00 ч - писмен 10. 00 ч. -устен |
Практически сръбски и хърватски език – трети курс гл. ас. Т. Дункова и лектори Б. Васич и И. Факац |
159 к. |
23. 06.2015
|
9. 00 ч. писмен 14. 00 ч. устен |
Практически сръбски и хърватски език – четвърти курс гл.ас. Т. Дункова и лектори Б. Васич и И. Факац |
149 к |
15.06.2015 6. 07. 2015 |
10.00 ч. -писмен 10. 00ч. -устен |
Практически полски език –първи курс –хон. пр. Л. Шверчек и лектор Ж. Павлович |
149 к. |
18.06.2015 19.06.2015 |
10.00ч - писмен 10.00ч. - устен |
Практически полски език – втори курс –гл. ас. д-р М. Виларова и лектор Ж. Павлович |
149 |
24.06.2015 |
10. 00 ч. |
Практически полски език –трети курс , четвърти курс - лектор Ж. Павлович и Д. Фатер |
160 Б |
12.06. 2015. |
9.00 ч. –писмен 14.00 ч. устен |
Практически чешки език – първи курс – гл. ас. д-р С. Стойчев и лектор Е. Коваржова |
160Б
|
18. 06. 2015 19. 06. 2015 |
9.00 ч.- писмен 9.00 ч - устен |
Практически чешки език – втори курс – доц..д-р Ц. Аврамова, гл. ас. д-р Й. Трифонова и лектор Е. Коваржова |
160 Б |
9.07.2015
|
9.00 - писмен 14.00 - устен |
Практически чешки език –четвърти курс – гл. ас. д-р Й. Трифонова |
1 бл. /до хотел Плиска / 429 каб. |
18.06 2015 |
10.00 . - писмен 14. 00. - устен |
Практически украински – първи курс – лектор О. Сорока, ас. д-р В. Колев
|
1 бл. –/ до хотел Плиска/ 429 каб. |
15. 06. 2015
|
9.00 ч- писмен. 14.00ч. - устен |
Практически украински – втори курс – лектор О. Сорока и хон. пр. В. Драгулева |
1 бл. Каб. |
17.06.2015 |
9. 00 ч - писмен 14. 00.ч - устен |
Практически украински – трети курс – ас. д-р В. Колев, лектор О. Сорока, хон. пр. В. Драгулева |
1 бл. Каб. 429 |
9.07.2015 |
9. 00 ч - писмен 14. 00.ч - устен |
Практически украински – четвърти курс – . д-р П. Марти нова, лектор О. Сорока, хон. пр. В. Драгулева |
17бл. Ст. град – словакисти-чен кабинет |
21.06.2015 г |
8.00 ч. |
Практически словашки език първи курс - ас. Д. Иванова, лектор В. Гечова
|
17бл. Ст. град словакисти-чен кабинет |
20.06.2015 г |
9. 00 ч. |
Практически словашки език – трети курс - ас. Д. Иванова и лектор В. Гечова
|
1 блок 439 каб. |
10. 07 2015 |
10. 00 ч. |
Съвременен славянски език – украинска морфология втори курс – д-р С. Узунов |
149 к. |
24. 06. 2015 |
14. 00 ч. |
Съвременен славянски език – полска морфология втори курс – проф. дфн И. Гугуланова |
109 к. |
24.06. 2015 |
10. 00 ч. |
Съвременен славянски език сръбска и хърватска морфол. доц. д-р Д. Савова - втори курс |
160 Б |
12. 06. 2015 |
15. 00 ч |
Съвременен славянски език чешка морфол. – втори курс гл. ас. д-р С. Стойчев |
1 блок 439 каб. |
10. 07 2015 |
12. 00 ч. |
Съвременен славянски език – украински синтаксис трети курс – д-р С. Узунов |
149 а каб. |
15. 06. 2015 |
10. 00 ч. |
Съвременен славянски език – полски синтаксис – трети курс гл. ас. д-р Ж. Станчева. |
109 к. |
26. 06. 2015 |
9. 00 ч. |
Съвременен славянски език –сръбски и хърватски синтаксис – трети курс – гл. ас. д-р Р. Стефчева и ас. д-р М. Стефанов |
154 к. |
1. 07. 2015 |
9. 00 ч. |
Сравнителна граматика на славянските езици втори курс пета група българисти и студенти четвърти курс слависти доц. д-р В. Гешев |
154 к. |
2. 07. 2015 |
9. 00 ч. |
Сравнителна граматика на славянските езици –втори курс четвърта група българисти и студенти четвърти курс слависти - доц. д-р В. Гешев |
154 к. |
3. 07. 2015 |
9. 00 ч. |
Сравнителна граматика на славянските езици –втори курс трета група българисти - доц. д-р В. Гешев |
154 к. |
4. 07. 2015 |
9. 00 ч. |
Сравнителна граматика на славянските езици – втори курс –българисти –първа група - доц. д-р В. Гешев |
154 к. |
5. 07. 2015 |
9. 00 ч. |
Сравнителна граматика на славянските езици – втори курс –българисти – втора група доц. д-р В. Гешев |
154 к. |
8. 07. 2015 |
9. 00 ч. |
Сравнителна граматика на славянските езици – втори курс –българисти – шеста група -доц. д-р В. Гешев |
149 . |
10. 07. 2015 |
10. 00 ч. |
Прагматика на полския език – гл. ас. д-р М. Виларова |
109 к. |
12. 06.2015 |
16. 00 ч. |
Прагматика на сръбски и хърватски език – пети курс гл.ас. д-р Р. Стефчева |
Катедра по методика
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ ОТ....ДО |
ИЗПИТ, ЗАНЯТИЕ /учебна дисциплина/ |
148 |
19.06.2015 г. |
10 – 13 ч. |
Изпит по методика на обучението по литература /за БФ/ |
147А |
18.06.2015 г. |
10 ч. |
Изпит по методика на обучението по руски език |
247А |
1.06.2015 г. |
10 ч. |
Изпит по методика на обучението по български език /за СлФ/ |
Катедра по общо, индоевропейско и балканско езикознание
134 аудитория
Гл. ас. д-р Албена Мирчева
16.06.2015 г. – Палеобалкански езици – Балканистика, 4 курс, 11 ч. 134 ауд.
26.06.2015 г. - Увод в общото езикознание – БФ 6 група, 10.30 ч. 134 ауд.
29.06.2015 г. - Увод в общото езикознание – БФ 1 група, 10.30 ч. 134 ауд.
30.06.2015 г. - Увод в общото езикознание – БФ 3 група, 10.30 ч. 134 ауд.
01.07.2015 г. - Увод в общото езикознание – БФ 5 група, 10.30 ч. 134 ауд.
02.07.2015 г. - Увод в общото езикознание – БФ 2 група, 10.30 ч. 134 ауд.
03.07.2015 г. - Увод в общото езикознание – БФ 4 група, 10.30 ч. 134 ауд.
Доц. дин Румен Бояджиев
22.06.2015 г. – Балканска история – Балканистика, 10 ч., 134 ауд.
Проф. дфн Румяна Станчева
27.06.2015 г. – Сравнително балканско литературознание – Балканистика, 4 курс, 10 ч., 134 ауд.
151 кабинет
Доц. д-р Биляна Михайлова
03.07.2015 г. – Индоевропейско езикознание – Балканистика, 10 ч., 151 каб.
Гл. ас. д-р Фотини Христакуди
15.06.2015 г. – новогръцки език - Балканистика III курс, 9 ч., 151 каб.
Гл.ас. д-р Мая Александрова
20.06.2015 г. - Социолингвистика – Балканистика, 10 ч., 151 каб.
29.05.2015 г. – Балканско езикознание - Балканистика, 10 ч., 151 каб.
151А кабинет
Проф. д-р Василка Алексова
19 юни - Стара румънска литература – Балканистика, 10 ч., 151-А каб.
Гл.ас. д-р Дарина Младенова
22 . 06. - Увод в общото езикознание - Славянска филология І курс (полска група) - каб. 151а - от 9 часа
23. 06. - Ареална лингвистика - Балканистика ІІ курс - каб. 151а - 13 часа
26. 06- Увод в общото езикознание - Славянска филология І курс (чешка група) - каб. 151а - от 9 часа
07. 07. - Увод в общото езикознание - Славянска филология І курс (словашка и украинска група) - каб. 151а - от 9 часа
10. 07. - Увод в общото езикознание - Славянска филология І курс (сръбска и хърватска група) - каб. 151а - от 9 часа
Василка Алексова /Снежана Колева
09.07. 2015 г. - Румънски език – Балканистика - всички курсове, 10 ч. , 151 ауд.
Български език като чужд
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ от.......до....... |
ИЗПИТ,ЗАНЯТИЕ /учебна дисциплина/ |
119 |
03.06.2015г. |
от 13:00 ч. |
ас. Станка Панова
|
210 А |
04.06.2015г.
|
от 10:30 ч. |
II курс Психология ас. Ани Грозева
|
119 |
05.06.2015г.
|
от 13:00 ч. |
ас. Станка Панова
|
Философски факултет |
05.06.2015г.
|
от 11:00 ч. |
Начално обучение ас. Ани Грозева
|
119 |
08.06.2015г. |
от 12:00 ч. |
Магистри проф. д-р Елена Хаджиева |
119 |
08.06.2015г. |
от 09:00 ч. |
Конкурсен изпит за главен асистент
|
119 |
10.06.2015г. |
от 13:00 ч. |
ас. Станка Панова
|
210А |
10.06.2015г. |
13:00 ч. |
I курс (сборна група) Снежана Михайлова
|
119 |
11.06.2015г. |
от 11:00 ч. |
Морфология – референт-преводачи проф. д-р Елена Хаджиева |
119 |
12.06.2015г. |
от 13:00 ч. |
ас. Станка Панова
|
119 |
15.06.2015 г. |
от 11:00 ч. |
МО и Право I курс проф. д-р Елена Хаджиева и Виржиния Градева |
119 |
16.06.2015 г. |
от 09:00 ч. |
Еразъм студенти д-р Венера Байчева |
210А |
17.06.2015 г. |
от 09:30 ч. |
Еразъм студенти ас. Ани Грозева |
Медицински факултет |
22.06.2015 г. |
от 09:30 ч. |
II курс ас. Ани Грозева |
201 |
25.06.2015 г. |
от 09:00 ч. |
Начално обучение гл. ас. д-р Весела Шушлина и Снежана Михайлова |
21А |
01.07.2015 г. |
от 16:00 ч. |
II курс (първа сборна група) Лили Божилова |
21А |
02.07.2015 г. |
от 16:00 ч. |
II курс (втора сборна група) Лили Божилова |
ФНПП |
12.06.2015 г. |
от 10:00 ч. |
I курс гл. ас. д-р Весела Шушлина |
ФНПП |
16.06.2015 г. |
от 10:00 ч. |
II курс гл. ас. д-р Весела Шушлина |
Педагогика за БФ(р) и СФ - 29. и 30.06., 11,00 ч., 148 ауд.