СВОБОДНОИЗБИРАЕМИ ДИСЦИПЛИНИ

Проф. дфн Искра Христова-Шомова

всички

Интердисцип-линарна

5. Българи и източни славяни през Средновековието и Възраждането – културни взаимодействия

доц. д-р Илияна Чекова

Интердисцип-линарна

Записването за свободноизбираемите дисциплини става през системата СУСИ. Срокът за записване на студентите задочно обучение е от 15.01.2020 до 22.01.2020 г.

С решение на ФС на ФСлФ от 9.07.2019 г. е прието ограничение на броя на записаните студенти в дадена свободноизбираема дисциплина – максималният брой студенти е 30 за интердисциплинарните и 25 за педагогическите дисциплини.

Според тематичната си насоченост избираемите дисциплини се делят на два вида - интердисциплинарни и педагогически. Студентите от специалност „Българска филология“, задочно обучение за цялото си обучение трябва да наберат кредити от 2 избираеми дисциплини с  педагогическа насоченост.

Разписание на часовете за летния семестър на уч. 2019/2020 г. - задочно обучение